Hikâyemiz

25 Yıllık Tecrübe ve Uzman Kadrolarıyla
Liman Yayınevi Hizmetinizde!
Image
Liman Yayınevi, profesyonel bir yayın kuruluşudur. 25 yıllık tecrübenin ürünü olan Liman Yayınevi, nitelikli, kaliteli ve profesyonel yayın ve basım hizmeti vermektedir. Gerek tasarım gerekse matbaa işçiliğinde uzman kadrolarımız sayesinde "Fark Yaratan Yayınevi" olma yolunda hız kesmeden ilerliyoruz.

Değerli yazarlar(-ımız) ve yazar adayları, Liman Yayınevi olarak yazdıklarınızı okur kitleleri ile buluşturuyoruz. Şiir, roman, öykü, deneme, inceleme, bilimsel-akademik metinler, tez vb. onlarca yayın üzerine çalışmaktayız. Yayınlamış olduğumuz +100 eser bulunmaktadır. 

Liman Yayınevi olarak hem yazarlar(-ımızı) hem de yayıncı olarak kendimizi güvenceye aldık. Yarattığımız paket sistemlerimiz sayesinde yüksek maliyetli yayın süreçlerine son verdik.

Bilindiği üzere ülkemizde yayınevleri, yazarlardan eserlerinin basımı ve dağıtımı için yüksek miktarda para talep etmektedirler. Liman Yayınevi olarak "baskı maliyetini" biz karşılıyoruz.

Sosyal medya ve bağlı olduğu internet (world wide web) bugünün vazgeçilmez iletişim aracıdır. Liman Yayınevi olarak gerek online gerekse fiziksel etkinliklere (imza, söyleşi vb.) önem veriyoruz. Yayınlanan eserin, yazar(-ımız) bizimle çalıştığı sürece aralıksız reklamını yapıyoruz.

Liman Yayınevi siz değerli yazarları(-mızı) ve yazar adaylarını aylarca bekletmez. Süreci hızlı işletir ve başarıyla bitirir. Siz de yazdıklarınızın kitap olmasını istiyor ve her yönden nitelikli bir yayın kuruluşu ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.


Yeteneklerimiz

Liman Yayınevi, kurumsal ve profesyonel bir yayın kuruluşudur. 25 yıllık tecrübemiz ile siz değerli yazarlarımız için tüm dünyada hizmet veriyoruz.
Editörlük
Kaliteli Baskı
Dizgi ve Kapak Tasarımı
Express Baskı
Yayın Yönetimi

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eksiksiz Yayın ve Basım Süreci
Liman Yayınevi, ilgili eseri editör, dizgi, kapak tasarımı, yazar onayı ve yasal başvuru sürecinden hızlıca geçirir ve baskı sürecini başlatır. Hız ve nitelik ikilisinin ortak üretiminden doğan hizmet kalitesi...
Düşük Ücretlendirme
Reklam
© 2023 Liman Yayınevi. All Rights Reserved. Powered by Dağsu Sönmez