Hayatımızdaki Önemli Kararları Nasıl Verdik

Array
Taban fiyat30,00 ₺
18,00 ₺
40%Off

PDFYazdır

“Kararlarımızı, hayatta hedeflerimize ulaşmada bir merdivene benzetecek olursak, her bir kararımız bu merdivenin basamaklarıdır… Tabi bu merdiven, basamakları sabit bir merdiven değil… kararlarımızın sonucuna göre bizi hedeflerimize ulaştırabileceği gibi uzaklaştırabilen bir merdiven…”
Süleyman DÜNDAR

“Yaşadığımız dünyada güçlü bir şekilde hayatta kalabilmek için kendimize sürekli yeni şeyler kazandırmamız gerekir. Biz insanlar belirli dönemlerimizde, günlük yaşantımızda kısacası her zaman kendimiz için bir karar alma durumunda kalabiliriz. Sağlıklı düşünebilen herkes kendisi için doğru kararı verebilecek tek kişidir.”
Aylin ÖZDÜZENCİLER

“Vatan ve millet sevgisi içimde oluşmaya başladıkça memleketim için yapabileceğim en iyi şeyin ülkemi korumak olduğuna karar verdim. Lise birinci sınıfta oynadığım tiyatroda, Şerife bacıyı canlandırmıştım. Onun, İnebolu’dan Kastamonu kışlasına cephane ulaştırmak için dokuz aylık yavrusuyla cephane taşıması ve bebeği üşümesin diye üzerindeki kazağı bebeğine örtmesiyle, Kastamonu kışlasının yakınlarında soğuğa daha fazla dayanamayıp donarak
hayatını kaybetmesi beni çok fazla etkilemişti. Bunun üzerine kararımı verdim.”
Beyza KOYUN

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
© 2022 Liman Yayınevi. All Rights Reserved. Powered by Dağsu Sönmez