SEN DE VARSIN | ŞAİR YAZAR ERCAN BENLİOĞLU

Array
Taban fiyat110,00 ₺
66,00 ₺
40%Off

PDFYazdırE-posta

Bu kitabı yazmam için yardım eden, Yüce RABBİME şükürler olsun. Akıl fikir ilham bilgi verdi. Bu kitabın Allah’tan bana diploma olduğunu his ediyorum. Okula öğrenmeye giden 8 yaşındaki çocuk sevgiyle vicdanla öğretilmeye gider. Oysa korkuyla giderdim. 3 sınıfta değişen öğretmenimden sonra gelen öğretmenden defalarca dayak yedim  İlk şiddeti ve dışlanmayı incinmeyi 8 yaşında öğrendim ve sınıfta bıraktı. Neden bıraktı kitabın içinde okuyun lütfen. Önce içimin kudret kitabını okuyup öz eleştiri merak soru araştırma empati yaparak Tanrı’nın sanatını hayatı insanları sosyal kitapları hayvanı fakiri zengini iyiyi kötüyü okuyup şerden hayrı  hayırdan şerri çıkarıp yaşadıklarımı tenkit entegrasyon ettim. 13 yaşından beri şiir yazarım. Tefekküre okumaya yazmaya çocuklara nasihat etmeye aşığım. Bu kitap benim Zeki iyi insan olduğumu göstermez, ben kum tanesiyim. Dünyanın her yerinde kaya, gibi, aklıselim bilge, şair muittik, aydın yazar insanlar var. Bilim, tıp, sanat üreten insanlığa eser bırakan ve zulümle cahillikle mücadele eden, yoksula tabiata hayvanlara faydalı olan ruhu rahmani inayet insanlar var. Allah olanlardan razı olsun. Her insanın temelde ruhu eşit sonradan iradeye nefsine ve niyetine göre yollar üçe ayrılıyor. Allah’ın, kulları. Kulların Allah’ı. Kulların şeytanı.

Allah’ın hür iradede yarattığı sanat eseri olan insanın tabiat hayvan gibi natürel sanat yaratılışını yaşayamıyor olması ve cennetsiz, cehennemsiz, emirsiz, korkusuz, özgür iradeyle sanat insanı taakkul natürel kendi olamıyor ve Allah’ı robotça öğrenmesi, insanın öz seçimi. Bazı insanlar para ve çıkarı için iyi veya kötü oluyor, kendi olamıyor. Allah istediği insanı yaratmadı, insan olalım bir birimize dua ettirelim diye yarattı. Mevkiim ünüm yok. Beni küçümseyin ama bu kitabı küçümsemeyin, çok emeğim var. bu kitabı mutlaka okumalısınız. Dünyanın okumasını isterim. Kitapta doğru olan Allah’tan, yanlış olan ben cahilden. Hatam varsa özür dilerim. Tanrı’nın düşünü düşleyen çocuklar yetişmeli. Bu kitap hassas  ve tehlikeli her insanın algısı mantığı inancı bir değil düşman kazandırabilir.  Okuduğunuzda oh be rahatladım kafamdaki merak şüphe gitti diyeceğiniz kitap. Bazı kişinin araştıracağı analiz edeceği kitap. Bazı kişinin kafir imansız diyeceği kitap. Bazı kişinin teşekkür edeceği kitap. Bazı kişinin işine gelmeyip küfür edeceği kitap. ateist ve deizm kişinin Din ile insan olacağıma insanlığımla din olurum kitap.*kitapta sende varsın.*    

Telefona ayırdığınız vakti yüzde birini lütfen kitaplara ayıralım. Bu kitabı sonuna kadar yavaş yavaş sabırla düşünerek okumanızı rica ediyorum. Niyetim hep faydalı insan ol diyordu. Bu kitabın özü emeği budur. Bu kitabı insanlık için doğurdum. 23 yaşında  fakirdim. Durumum düzelirse  şiirlerimi  basiretimi kitaba çevirip  insanlık  için ücretsiz dağıta cam diye  niyet etim.   Niyetime yardım edip okuduktan sonra Allah rızası için yakınıza verip okutmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim gözlerinize emeğinize sağlık, Allah razı olsun hakkınızı helal edin. Adalette vicdanda sevgide İnsanlıkta bilimde buluşmak dileğiyle. İnsanı değil insanlığını sevki sevgin ağlamasın.

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
© 2022 Liman Yayınevi. All Rights Reserved. Powered by Dağsu Sönmez